Siyah Banyo Modelleri

Banyo evinizin en dinlendirici alanlarından biridir. Banyonuzda ilk değiştirmeyi tercih edeceğiniz alan fayanslarınızdır. Fayanslarınızı ya da dolaplarınızı siyah tercih etmeniz evinizde benzersiz bir görünüm olacaktır. Banyonuzda dolaplarınızı siyah tercih ederseniz aydınlatmanızın çok iyi olması gerekiyor çünkü çok karanlık bir ortam olur sizin için eğer fayanslarınızın zeminini siyah tercih etmeniz daha kullanışlı olacaktır çünkü siyah fayanslar çok fazla kir göstermez ve banyonuzda daha gösterişli duracaktır. Fayanslarınızı siyah tercih ederseniz dolap renk seçeneklerinde renk tercihleriniz daha geniş olacaktır. Dolaplarınızı ekru ya da krem rengi tercih etmeniz banyonuzda daha ağır görünüm sergileyecektir. Beyazın yanında grinin tonları da banyonuzda hoş durabilir.

Banyo Aksesuarları

Banyonuzda siyah rengin yanına ne kullanırsanız banyonuzun havasını çok iyi etkileyecektir. Siyah renklerle birlikte açık renkleri kullanmak daha ferah durabilir. Banyonuzda kullanacağınız ayaklı küvet ve perdeleri sade, banyonuz ile uyumlu renklerde kullanabilirsiniz. Banyoda kullanacağınız sepetin içerisine tek kullanımlık havlularınızı beyaz, gri ve füme renkleriyle uyumlu bir şekilde dizebilirsiniz.

Aynanın önlerine parfümlerimizi, kremlerinizi ve renkli renkli sabunlarınızı dizebilir böylece banyonuzda daha şirin bir hava katabilirsiniz.

Banyonuz ile uyumlu renklere sahip banyo paspasını kırmızı tonlarda tercih ederseniz siyah fayanslarını ile birbirini tamamlayacaktır. Banyonuzda lavabonun yanında kullanacağınız çiçekleri de unutmamanız gerekiyor.

Siyah Banyonuz Hangi Renkler İle Uyumlu Olur?

Siyah renk her renk tonuyla uyum içerisinde olur fakat siyahı kullanım alanınıza göre değişir. Siyah çok koyu bir renk olduğu için başka koyu renklerle birlikte kullanılmamalıdır yoksa alan hem göründüğünden dar görünür hem de çok can sıkıcı bir hava yaratır bunun için siyah ile birlikte en açık tonlardan biri olan beyaz ve grinin en açık tonları tercih edilebilir. Bu renklerle birlikte aydınlatmayı da unutmamak lazım. Aydınlatmada beyaz ışık tercih edilmelidir ve ayna yanlarına takılan ikili veya dörtlü ampuller ya da led ışıklarla dekore edilmiş aynalar kullanılabilir. Duvar renklerimiz beyazın üstüne grinin tonlarında desenli duvar kağıtları tercih edilebilir.

2019 için siyah banyo modelleri
2019 için siyah banyo modelleri
Siyah ve Beyaz Banyo Dekorasyon Örnekleri
Siyah ve Beyaz Banyo Dekorasyon Örnekleri
siyah banyo modelleri
Siyah banyo ve beyaz küvet modelleri
Siyah banyo ve tablo detayı
Siyah banyo ve tablo detayı
Siyah Tonlarda Banyo Modelleri
Siyah Tonlarda Banyo Modelleri
eviniz için siyah banyo örnekleri
eviniz için siyah banyo örnekleri
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın