Renkli Mutfak Dekoru

Evinizdeki mutfak alanı için canlı renklerle boyayıp daha canlı ve sıcak bir ortam haline nasıl getireceğiniz bu yazımızdan öğrenin. Mutfak dolaplarında ve diğer mobilyalarında en kullanışlı renkler konusunada değineceğiz.

Mutfak alanları, ailelerin günlük yaşantısında tükettiği ana yemeklerinin hazırlandığı bir yer değil, aynı zamanda günün farklı zaman dilimlerinde ailelerin sürekli olarak buluşma noktası halinde olan evin en önemli ortamlarından biridir. Bu etkenlerden dolayı, mutfaklarda davetkar ve daha büyüleyici bir dekorasyon çalışması yaparak aynı zamanda mutfağınızın hak ettiği yatırımda yaparak evinizi daha değerli hale getişmiş olacaksınız.

Renkli Mutfak Dekorasyonunda İpuçları

Evinizin mutfak dekorasyonunda renklerin canlılığı ile güzel bir ortam yaratmak için aşağıdaki ipuçlarını inceleyebilirsiniz:

Size sunacağımız tavsiyelerden bitanesi oldukça kolay, Mutfaklarda ince dokunuşlarla büyük değişiklik gösteren alanlardan ilki renkli fayans yapıştırıcıları veya duvar üzerindeki boyalarda kullandığınız baskı modelleri ayrıntılarda odaklanıyor.

Mutfağı süslemeye yönelik renkli eşyalar seçmek renkli bir mutfak oluşturmamıza yardımcı olur buev eşyaları, tabaklar, kupalar, sepetlerden oluşabilir.

Renkli tabak kupa sepetler

Mutfakta daha çarpıcı bir renk için, tüm mutfak duvar ve dolaplar canlı renkler seçilerek boyanabilir ve hatta mobilya ve mutfak aletleri de boyanabilir bu renklendirme dekorasyonda ön plana çıkacaktır.

Mutfak dekorasyonunda güzel bir renk yatırmanın en ince noktası, diğer renk tonlarının mutfağın bütün bölümünün uyumlu ve çekici bir görüntüsünü ön plana çıkartmaktır.

Renkli Mutfak Dekorasyon Örnekleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın