Modern ve Gösterişli Ofis Mobilyaları

İnsanların ve ortamlarının haricinde en çok vakit harcadıkları diğer yerlerden biride çalışma ortamı olan ofislerdir. Masa başı iş yapan kişiler günün büyük vakitlerini evleri kadar rahat olmayan ofis ortamında geçirerek tüm gün bütün enerjilerini buralarda tüketmektedir. Çalışma ortamının kişiye enerji ve ilham salgılamasının doğru seçilen mobilyalar ve renkler ile sağlanabileceğini daha önceki yazılarımızda sizlere bahsetmiştik. Konumuz yine aynı alanda yani ofis ortamında mobilya.

Modern Ofis Mobilyaları;

Büro veya ofis ortamının klasik görüntüden uzak daha yenilikçi ve modern tipte döşemek isteyenler sizler için hazırladığımız moren ofis mobilya modellerini inceleyerek bir nebze kendinize ufak fikirler edinmiş olacaksınız.  Herman Miller isimli ofis mobilya üreticisi tarafından tasarlanan bu mobilyalar ortamınız’ı bir hayli şekil şemal açısından değişikliğe götürecek.

Ofis Mobilyası Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar Nelerdir;

Ofis mobilyalarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz veya yeni bir büro kuracaksanız öncelik olarak masalarda köşeli modeller değilde çok yuvarlak ve ebat olarak 1,5 m 60 cm aralığındaki masa boyutlarını tercih ediniz çok büyük olan masalar alanı kaplayarak hem dar bir görünüm sağlar hemde kullanım olarak köşeli masalara göre daha zarif bir görünüm sağlar. Koltuklar ise masalara göre daha kırık renklerde veya koyu parlak renklerde olabilir.

Herman Miller Moderen Ofis Mobilya Modelleri

renkli modern sekreter masası

ofis mobilya çeşitleri

Mobilyaların tasarımı görünüm açısından ilgi çekmek amacı ile her şey ince ince düşünülmüş. Ofis mobilyasının kullanan kişinin kendine göre ayarlaması amacı ile değişik ayar seçenekleride mevcut..

modern tasarım ofis modelleri

lüks ofis aksesuarları

Bu masa modelinde yine hem ayakta hem oturarak çalışmaya imkan sağlayan modern tasarımlı ofis mobilya örneği bulunuyor.

beyaz modern masa

 

modern ofis dekorasyon fikirleri

ofis dekorasyon aksesuar

ofis mobilyaları fiyatları renkli modern takımlar

hediyelik ofis aksesuarları

modern ofis mobilyası

ofis masası için gerekli olan

ucuz ofis mobilyaları

makam takımları

ofis mobilya takımı

Ofis Mobilya Fiyatları:

Bu gördüğünüz ofis mobilyasının resmi satış sitesi döviz kuru ile 2000 $ tutarında mobilyalara bedel biçmiştir. Yine benzer mobilyaları sekreter masa eki ve diğer parçaları ile türkiye de 3000 TL ile 7000 TL arasında değişen mobilya fiyatları ile bulabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın