Küçük Ebatlı Mutfaklar İçin Masa Modelleri

Küçük evlere alan kazandırmak için yapılan küçük mutfaklarda en büyük sorun masa gibi eşyaların kullanılamamasıdır. Bugün ki dekorasyon yazımızda küçük mutfaklara uygun masa örneklerini inceleyebilirsiniz. Bu masa modellerinin bazılarını koçtaş ve tekzen de bulabilirsiniz.

Dünyada insan sayısı arttıkça yaşam alanlarını küçülterek alanların daha dar ve eşyaları kullanılmaz halde getiren küçük ev ve mutfak modelleri bir çok kişiye sıkıntı yaratmakta. Mutfak alanında en önemli eşyalardan olan ve yemek öğünleri için vakit geçirilen mutfaklarda oturma alanı sağlayan masa ve sandalyelerin bu küçük mutfaklara sığması da bir hayli sıkıntılı olmakta. Küçük alanlarda kullanılması amacı ile ürün üretimi yapan koçtaş ve tekzen gibi mağazalar kullanıcılarına hem kaliteli ürün satmakta hemde mutfaklarınız için alan açarak daha kullanışlı hale getireceksiniz.

Çekmece Şeklinde Açılır Mutfak Masası Modeli:

Eğer mutfak alanı çok küçük ve uzunlamasına bir tipi var ise bu masa modeli oldukça işinize yarayacaktır. Fakat ülkemizde satılmayan bu ürünü özel olarak marangozlar yardımı ile yaptırabileceksiniz.

Açılır Mutfak Masası Modeli;

Portatif olan bu masa örneği kullanış açısından diğerlerine göre daha pratik ve kullanış amacı ile işinizi daha çok görecektir. Çekilebilir özelliği ile 15-20 cm uzayan masa ile bir kişilik daha yer açılacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın