Kırmızı Yatak Odası Dekorasyonu

Ev dekorunda kullanılan renklerin çok aynı yerleri vardır. Bugün yatak odası dekoru için kırmızı tonlarda uyarlanmış örnek modeller ve nasıl yapılacağı hakkında tüyolar vereceğiz. Kırmızı rengi ağır bir renk olduğu için uygulandığı ortamda kombin sağlanmadığında çok kötü bir görüntü kazanır, sonuç olarak kırmızı renk kötü uygulandığında ortamı tamamen bozan güçlü bir renktir. Ancak, planlı bir dekorasyon ile uygulanırsa, kırmızı tonu uygulanan oda için çok çarpıcı, sıcak ve enerji verici olabilir. Kırmızı, birçok ortamda uyacak bir renktir ve özellikle yatak odasında kullanmanız, güç sevgi ve sıcaklık hissi uyandırır.

Kırmızı Renk Odaya Nasıl Uygulanmalı;

Kırmızı tonlarını uyumlu kullanmak için kilim, perde, duvarlar, mobilyalar, minderler ve lamba gibi bütün eşyalarda ufakta olsa tonu olması tavsiye edilir.  Kırmızı tonu bulunan eşyalar nötr bir ortam için mükemmel bir eşleşme sağlar. Kırmızı renk tonlarına çeşitli yan renk tonları da uygulanabilir, örneğin; şarap, bordo, krem, kırık beyaz vs.

Önemli unsurlardan birisi duvar rengidir. Duvarı kırmızı renge boyamak rengi yansıtmak için daha ön plana çıkaracaktır. Duvar boyama işlemini ise tüm duvar için değil sadece yatak başlığının bulunduğu duvar yüzünü boyamak güzel bir görünüm kazandıracaktır.

Kırmızı Yatak Odası Modelleri;

kırmızı yatak odası modelleri

kırmızı renk yatak odası takımları

kırmızı yatak odası takımları fiyatları

kırmızı yatak odası örtüleri

kırmızı beyaz yatak odası

yatak odasına kırmızı renk

kırmızı siyah yatak odası dekoru

kırmızı yatak odası modelleri

kırmızı yatak odası duvar rengi

kırmızı yatak odası halı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın