İkea Salon Takımı Modelleri

İkea markası; abartıdan ve gösterişten uzak rahatlığı amaç edinen kaliteden ödün vermeyen bir markadır. İsminin tanınmasıyla birlikte ürünlerde kalite arttığı gibi aynı oranda fiyatta artmış bulunmaktadır. Çok tercih edilen ürün yelpazelerine sahiptir. Her şeye çözümü olan ve günlük yaşantıya her denli uyum göstermeye çalışan bir mantığı amaç edinmeyi hedefler.

İkea Markası Salon Takımları Tarzı

İkea markası tarzı, tüm pratikliği, modernliği ve rahatlık anlayışını salon takımlarında da en uygun şekilde kullanarak kendini ortaya koyan bir marka niteliği taşır. Pastel ve canlı renk tonlarının harmanı, zıt renklerin uyumu, gözü yormayan ama modernize olmuş bir karmaşa eşliğinde salon takımı havasına bürünmüş bir dizayn. Kanepe, çekyatlar, yer minderleri, şilteler ikea salon takımı özgünlüğünün değişmez bir parçasıdır. Aksesuarlar da bir o kadar sade, süstün uzak ve kullanıma her an hazırdır. Renklerin birbirlerinden farklı oluşu her odaya ayrılabilen ve yerleştirilebilir uyumunu yakalamış bir dizaynın oluşunu gösterir. Hazır takımlarda kendi tarzı olmasına rağmen tercih edecek insanların da tarzlarına uyum sağlar. Yani istediğin tarzı kestir, biçtir, yarat ve uygulat. Söylendiği gibi her şey günlük yaşama ve rahatlığa uygun. Kişiler kendilerini bulabilir tercihlerinde.

İkea Salon Takımı Ve Uygun Aksesuarlar

Değişen hayat şartları ile birlikte ikea salon takımlarında da değişim kaçınılmazdır. Çekyat, kanepe ve koltuklara bazalar eklenerek küçük evlere derinlik kazandırıp, kullanışlılık katmıştır. Üzerleri kılıf olan kanepeler de pratikliği hayatımıza katar. Çalışma hayatı, yoğun tempo ve stres insanları bu şekildeki arayışları iter. İkea takımları da özgün uyumu ile tercih edilen bir marka haline gelir. Koltuk üzerindeki şallar, abajurların antikliği, sehpaların gösterişi değil de kullanıma her an hazırlığı bizlere günlük yaşamın pratikliğe ihtiyacı olduğunu hatırlatır.

Öyle süsten değil de kullanmalık, rahat ve göz ferahlığı sağlayan ürünler. En belirgin aksesuar tarzı yastık olmalı. O pofuduk ve rahat yastıklar gerçekten günlük yaşantılardaki ihtiyacı ve görselliğe hitap eden uyumu yansıtır. Öyle süs olsun diye değil de kullanılası yastıklar. Renk skalası da geniş yelpazededir. Tablolar ve duvar aksesuarları da en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır. Ortalıkta kalabalık yapmayan, göz yormayan bir uyum.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın