Genç odası perde modelleri ve fiyatları

Genç odası kavramı avrupai bir kavram olmakla beraber yavaş yavaş ülkemizde tüm aileler arasında kabul edilmekte ve gençlerimiz tarafından oldukça yoğun bir şekilde istek görmekte. Şimdiki zamane gençleri de bu açıdan çok şanslı ve daha fazla imkanlara sahipler bundan yıllar önce genç odası denildiğinde pek akla birşey gelmemekteyken şimdi genç odası mobilyası, genç odası takımları veyahut genç odası eşyaları adı altında yüzlerce ürün modeli karşısınıza çıkıyor.

Genç odasının eşyalarını seçimi çocugun ruh veya hayal dünyasına göre değişim gösterebilmektedir. Örneğin durağan ve sabit kalmayı seven sessiz gençlerimiz için klasik odalar çılgın ve hareketli gençlerede uçarı ve kaçarı genç odası modelleri daha çok uygun görülmekte.

Genç odaları için tekstil grubu içinde en önemlisi ise perdelerdir. Farklı desen ve modellerdeki genç odası perde modelleri ile çocugunuzun odasına bambaşka bir hava katmanız mümkün. Perde seçimi yaparken elbetteki çocuğunuzun fikirlerinide alıp onun nasıl birşey istediği hakkında ipucu alabilirseniz yapmış olduğunuz eylem daha mantıklı olacaktır. Çünkü çocuğun yağayacağı bir ortamdaki değişikliği veya eşyaların seçimini sizin yapmanız çocugu baskı altında tutacak ve kendisini eksik hissedecektir. Aynı zamanda çocuğun okul hayatında da kötü etki bırakabilme riski bulunuyor örneğin dekoru veya tarzı isteği dışında olan bir odada ders çalışan öğrenci çok istekli olmayacaktır veyahut derslerine kendisini tam olarak veremeyecektir. Bu yüzden genç odası perde seçimi yaparken çocugunuzun fikrini mutlaka alın.

Genç Odası Perdeleri Nasıl Olmalı:

Genç odası perde modelleri seçilirken çocugun cinsiyetine göre renkler belirlenir örnek verecek olursak kız çocukları için kırmızı ve pembe genç odası perde modelleri daha şık duracaktır erkekler için ise mavi, veya koyu renkli figürlü perdeler daha hoş olacaktır. Aşağıdaki genç odası perde resim galerisindeki vermiş olduğumuz modeller hoşunuza gidecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın