Evinize Işık ve Şıklık Katacak Lambaderler

Bir evi ön plana çıkaran mobilya ve renkler olduğu kadar ışık ve aydınlatma seçimide çok önemlidir. Işığın doğru kullanımı ile dar olan odalarınızı geniş bir görünüm kazandırabilir veyahut geniş olan odalarınızda kullandığınız aydınlatma modelleri olan sarkıt lambalar veya lambaderler ile farklı bir tarz kazandırabilirsiniz. Bugünkü konumuzda lambader modelleri ve kullanım bölgeleri ile alakalı bir kaç önemli unsura değineceğiz. 2013 yılından itibaren bir çok evde gördüğümüz çeşitli lambader tipleri ile evlere değişik tarz ve görsellik yansıtılmıştır. Sizde lambader ile köşeleriniz renklendirip aydınlatmaya karar verdiyseniz bu yazımız tam sze göre;

Lambader fiyatları ne kadardır çok pahalımı ?
Lambaderler ilk kullanılmaya başlandıklarında evet bir çok kişinin ev bütçesi için biraz pahalıydı ama şu sıralar lambader fiyatları model ve kalitesine göre 50 Tl civarından başlıyor. Bu lambaderleri uygun fiyatlı halde hepsiburada, tekzen, koçtaş, n11 ve gittigidiyor’da bir satıcının sunduğu lambaderi inceleyip satın alabilirsiniz.

Lambader Modelleri;

Lambaderlerde kendi aralarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Modern evler veya klasik evler için aşağıda vereceğimiz örneklere göre size uygun modeli daha kolay seçebileceksiniz. Metal ayaklısından tutunda sarkıt lambader veya ahşap görünümlü lambader tipleride bulunuyor. Ayrıca ev tipine göre klasik, country, avangarde, taşlı lambaderler bulabilirsiniz.

Sarkıt Lambader Modelleri

Daha çok küçük oturma odalarında tercih edilen bu lambader okumayı seven kullanıcılar için hem pratik hemde ayarlanabilir olması yönünden dolayı kullanışlıdır. Işığı tavana yansıtmadığı için aydınlatma açısından pek verim elde edilemeyebilir fakat görsellik olarak çok hoş ve bahsettğimiz gibi okumayı severler için çok ideal bir modeldir.

 

Metal Ayaklı Lambader Modelleri;

Metal ayaklı lambaderler daha çok modern ev dekorasyonu için tavsiye edilebilir. Syah beyaz tercih edilen mobilya tiplerine aksesuar olarak eklenecek metal lambaderler görüntüleri itibari ilede çok şık görünmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın