Estetik Kapı Modelleri

Yeni ev alabilmek isteyen beyler bayanlar….Ya da mevcut ev dekorundan sıkılanlar toplanın yamacıma.
Her gün izler içersinde hazırladığım birbirinden değişik dekor konularıyla ev dekorunuzda görülmemiş dokunuşlarda bulunmanıza yardımcı olmaya çalışıyorum.
Bugün yeniden ev dekorunuda odalar arası geçişte görüldüğü kapı tasarımlarıyla kendinizden geçeceğiniz önerilerle sizi baş kafaya bırakacağım.
Konuya geçmeden evvel fotoğraf galerimdeki iç kapı desenleri incelemesinde bulunmanız tavsiyem olacaktır.
İç kapı desenleri ahşap olabildiği gibi am bölmeli y da her ikisinin karışımıyla evinizin iç dünyasında başkalık katabilecektir.

Evde oda kapı renk seçimi nasıl olmalı.

Eviniz için seçmiş olduğunuz kapı rengi daha çok kahverengi tonalrda kullanılırken artık yeni evlerde beyaz kapı renkleri tercih edilmekte.

Sizler içersinde hazırladığım galeride de göreceğiniz üzere değişik birçok marka ve desendeki kapı modellerini ev dekorundaki her dekora ahenk sağlayacak standartta seçmeye çaba ettim.

Oda renginiz, dekor tarzınız ve zevkiniz hepsinin bütünlüğünü size hissettirecek birçok modeli kalifiye marka mağazalarında bulabilirsiniz.

İkea Beyaz Kapı Modeleri

İkea tarafından üretilen beyaz modern kapılar evinizi oldukça şık gösterecek..

Tekzen veyahut İkea gibi marka mağazaları size yakınsa kuşku duymadan ziyarette bulunabilirsiniz.
Bu markaların internet site ziyaretleri de sizler içersinde değişik düşünce edinme ile ilgili ehemmiyetli yardımcılarınız arasında yer alabilecekler arasında bulunacaktır.

Camlı Amerikan Kapı Modelleri


Sizler içersinde en güzel önerileri verirken oda renginiz koyu tonlarda ise sizler içersinde beyaz renkli kapıları tavsiye edebilirim.
Ya da camlı modeller ortamı rahat gösterme yönünden epey en uygun seçimler olarak karşınıza çıkarılabilecek olanlardır.
Tekzen internet linkine baktığınız vakit kasa enini seçerek kapının ısı ve ses yalıtımı itibariyle size makul olan model seçimini bitirebilirsiniz.

Pervazı, kilidi ve koluyla birlikte resim estetikliği dilediğiniz anlamda tamamlayabilecek olan iç kapı dizaynlarını görüldüğü anda bayılacaksınız.
Yeni ev yaptıranlar dubleks hanelerde alt ve üst kat dekor farklılığına göre tercihlerini çeşitlendirebilirler.
Toplu alımlarda internet site üstünden yapılan kampanya ve indirimli devre takiplerini yapmak cebinize kar getirebilecektir.

Yazlık Evler İçin Kapı Modelleri

Yazlık olarak kullandığınız evlere renk tonu olarak genelde beyaz haricinde kahverengi veya abanoz renkleri tercih edebilirsiniz.
Renk olarak koyu renk seçimleri lekesi gösterdiği söylense de beyaz renklerin donuk olmayan tercihlerinde de kirlilik sorununu kısa vakitte fark etmeye başlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir