Duvar Rafı Modelleri Ve Kullanım Alanları

Duvar rafları küçük görsel eşyalarımızı daha güzel sergilemek amacı ile (resim tablosu, biblo) bizlere daha fazla yer açan ve bir çok evlerin gerek salonlarında gerek yatak odasına kadar tüm bölümlerde kullanılabilen özgün ve kullanışlı alanlardır. Duvar raflarının model seçimi ise evinizin klasik veya modern görüntüsüne göre kolayca ayaralamanız mümkündür.  Duvar rafları maliyetleri açısındanda oldukça hesaplı ve her bütcenin kolaylıkla satın alabileceği fiyat aralığında satılmaktadır.

Yatak odası için duvar rafları;

Yatak odasında kullanılan duvar rafları genelde yatakların arka bölümüne gelecek şekilde montelenebilir. Bu alanlara düğün resimlerinizi veya evliliğe ilk adımlarını olan anlarınızı görüntülediğiniz resimleri koyabilirsiniz. Ayrıda odanın kokusunu hafifletecek güzel kokulu mumlarda bırakabilirsiniz. Uyumadan önce kitap okuma alışkanlığınız varsa duvar rafının bir bölümünü kitaplık rafı şekline getirebilirsiniz.

Mutfakta Duvar rafı kullanımı;

Bir çok kadın çoğunlukla mutfakların duvarlarına monte edilmiş rafları daha etkin kullanabiliyor. Mutfaklardaki duvar raflarını porseleen bardak ve eşyaları koyabildiğiniz gibi güzel baharatlık modelleri ile değişik hava katabileceğiniz bir bölüm halinede getirebilirsiniz. Ayrıda mutfaktaki duvar rafına bir aşçı biblosu veyahut meyve ve sebzeler gibi küçük süsler ilede zenginleştirebilirsiniz.

Salon ve Oturma Odası İçin Duvar Rafları;

Evinizin vakit geçirmek için ve konuklarınızı ağırladığını ortamlar olan salon ve oturma odalarının zevkinizi yansıtması için biraz daha detaylı ve ince dokunuşlar yapmanız gerekli olabilir. Bu ince dokunuşları salon duvar rafı veya oturma odası için yaptığını duvar rafının üzerine kolaycağınız objeler ile gerçekleştirebilirsiniz. Salonda kullandığınız mobilya türüne göre kullanılan duvar rafı daha uyumlu olacaktır mesela avangart tipi bir salonunuz mevcutsa kullanıcağınız duvar rafınızda eskitme tipinde olursa odadaki renk ve model bütünlüğünü tamamen sağlamış olursunuz.

Rizler için seçtiğimiz en güzel duvar rafı modelleri;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir