Beyaz Ankastre Seti Modelleri

Artık mutfaklarda, eski tip fırınlar, davlumbazlar, ocaklar yerini birbirinden şık ankastre setlerine bırakmışlardır. Özellikle mutfakta dekorasyon konusuna özen gösteren bayanları beyaz renklerde üretilen ya da beyaz renk seçeneği bulunan ankastre modellerini tercih etmektedirler.

Beyaz rengi tercih edenlere sorulduğunda bunun nedeninin, beyaz ankastrelerin her ne kadar temizlik açısından biraz zorlu olsa da görünüm anlamında daha ferah, gösterişli ve şık olmaları nedeniyle beyaz renkleri tercih ettiklerini belirtmektedirler.

ESTY BEYAZ ANKASTRELER

Beyaz ocak, beyaz davlumbaz ve beyaz fırına bir arada sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri ürünler, özellikle Koçtaş gibi ev dekorasyon ürünlerinde öncü firmalarda da kolaylıkla temin edilebilen ESTY ankastre ürünleri olmaktadır.

ESTY ankastreler, emaye ızgaraları, yandan mekanik kontrol özelliği, otomatik düğme ateşlemesi, yüksek verimli yanma özelliği, gaz kesme emniyetli ocağı sayesinde hem çok kullanışlı hem de son derece güvenli ankastre ürünleri olarak tercih edilmektedirler. Fiyat olarak da oldukça uygun olan bu ürünler her bütçeye uygun olarak farklı modellerde üretilmektedirler.

 

TWİX ANKASTRE SET

Beyaz ankastre üretimi yapan ve yine en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Twix ankastre setleri, son derece şık, kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Yüksek emiş ve motor gücüne sahip davlumbaz aynı zamanda da düşük sesle çalışma özelliğine sahip bir üründür. Bunun yanı sıra 3 kademeli güç seçeneğine sahip olması, yıkanabilir alüminyum filtre özelliğine sahip olması, mekanik kontrol özelliğine sahip olması bu sette bulunan davlumbazın özellikleri arasında yer almaktadır.

Sette bulunan ocak ise, kolay temizlenebilme, ince gövde, paslanmaz emaye kapaklar, emayeli lama ızgara, 4 gözlü, otomatik çakmaklı, güvenli gaz emniyeti, hem LPG hem de doğalgaz ile kullanım için uygundur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın