Banyolar için duvar kağıdı uygulama fikirleri

Bugün sizler için alışıla gelmedik bir duvar kağıdı uygulaması sunacağız. Uygulandığı duvar zeminlere değişik havalar katan duvar kağıtlarını banyolar için uygulamayı düşündünüz mü hiç ? Evet yanlış duymadınız banyo için duvar kağıtları üretilmeye başlandı ve bu kağıtlar oldukça kaliteli.

Renk çeşitliliği, baskı modelleri ve ekose desenleri ile satılan bu duvar kağıtlarını uygulamak oldukça basit. Hiç bir şekilde profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olmadan bakanlarınız için harika dekoratif duvarlar yaratabilirsiniz. Üretilen bu duvar kağıtları banyo nem ve buhar olayları yüzünden oluşan su kabarcıklarının önüne geçilebilmektedir. Ayrıca bu duvar kağıtlarının silinmesi de oldukça kolaydır.

Banyoda yeni ve modern bir hava katmak için dokulu duvar kağıdı uygulamasına ne dersiniz?

Dokulu duvar kağıtları,  yüzeysel çizimlerinde boyut ve derinlik hissi duygusu yaşatan tuğla, fayans ve desenleri anımsatan değişik desenler vardır. Son yıllarda insanların doğaya duydukları özlem ile natürel veya doğal malzemeler ile yapılmış olan tuğla, saman, tahta görüntüsünü taklit eden çeşitlerde bulunmaktadır.

Basılı duvar kağıtları, yüzeysel olarak beyaz, gri veya nötr renk tonlarında uygulanması.  

Baskıların detaylarındaki renk tonlarının zaten kendi başına çok fazla dikkat çekmesinden dolayı, rengin vurgulanması kağıt üzerinde olmalıdır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın