2014 Çalışma Odası Modelleri

Kendi alanınızdaki işinizde başarınıza etki eden en önemli faktörlerden birisine çalışma ortamıdır. Çalışma ortamınızı 2014 yılına favori çalışma odası modelleri ile değiştirip iş dünyasında daha başarılı hale gelebilirsiniz.

Kendi çalışma ortamınızı yaratırken kişisel istek ve zevklerimizi dikkate alarak çeşitlendirip oluşturduğumuz mekanlar sizce ne kadar başarılı ?
Uygun ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratırken şu sorularada cevap verecek dekore ve çalışmalar yaptınızmı ?

  • Çalışma odanız yeteri kadar ışık alıyormu ?
  • Çalışma odanızda bulunan pencere ses yalıtımına uygunmu?
  • Çalışma odanızdaki hava sirkilasyonu yeterince sağlıklımı ?
  • Çalışma odanızda bulunan raf ve kitaplık elinizde mevcut bulunan eşyaların tamamını alıyormu?

Bu gibi sorulardan ziyade çalışma odanız için seçtiğiniz renk uyumu, en ve boy alanı, eşyaların kalitesi gibi diğer seçenekleride gözden geçirmeliyiz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız 2014 modasına uygun öğrenci çalışma odası ve çalışanlar için çalışma odası örneklerini paylaşıyoruz.

İşte birbirinden güzel 2014 çalışma odası modelleri:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

2014 Çalışma Odası Modelleri (7 Yorum)

  1. Masanın alt tarafında ki kutu şekli gerçekten çok güzel Gözdenaz Çınar bana kalırsa insandan insana göre değişir bende boş ve aydınlık ortamda çalışamam merhaba burda ahşapı hangi vernik markası ve tonuyla boyadığınızı paylaşırmısınız?

  2. Odan çok güzel yaa ben de odama değişiklik istiyorum ama çok fazla eşya var ve raflarda dolaplar falanda çok fazla ben napıcam??? Ayrıca eşyaların çıkması da bi ayrı dert çünkü odam çok dar

  3. Masanın bacaklarını nereden aldınız acaba ? Hair pin legs deniyor sanırım onlara çok aradım ama hiçbir yerde bulamıyorum.

  4. DUVARINIZDA KULLANDIĞINIZ KOYU RENK MARKASI VEYA NUMARASI,ADI NEDİR ACABA ? AYDINLATMANZIN DA MARKASINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM SİYAH OLAN.

  5. Çalışma Odaları şık görünüyor ama rahat görünmüyor. uzun süre geçiremem ben mesela bu masada. sandalye uzun süre oturunca baya yorar ayrıca masanın dar olması ve duvara aşırı yakınlıkta biraz bunaltır gibi geliyor.

  6. Benim odamla salonun arasında bir duvar var ve kapım yok tv sesini ne kadar kisarsm kisim konsantire olamamiyorum